O nás

Jsme rodinné bistro s kvalitní domácí stravou a příjemnou atmosférou

Proč právě Zdravá pecka?
 
Milujeme zdravý životní styl a dbáme o to, abychom jedli nutričně vyvážené jídlo. Tak, jak se staráme o sebe, se chceme starat i o naše zákazníky.
 
Jsme přesvědčeni, že zdraví tkví ve zdravém nitru, které je potřeba kvalitně a plnohodnotně vyživovat. Zdraví tkví v pecce, od které se odvíjí vše šťavnaté a zdravé, odolné a krásné. 
 
Naše jídlo se připravuje vždy čerstvé, převážně ze sezónních a lokálních potravin, které jsou vždy maximálně zužitkovány, neradi plýtváme a jídlem už vůbec ne.
 
A co víc – ze stálé nabídky teplých pokrmů, snacků, koláčků a laskomin si u nás vybere opravdu každý, ať už jste vegetariáni, masožrouti, nebo máte různá dietní omezení – za to vám osobně růčí náš majstr šéfkuchař Víťa.
 
Jsme „kids friendly bistro“, tak se nebojte přijít s vaší drobotinou – bude jim u nás nejen chutnat, ale určitě si i rádi pohrají v dětské herně plné hraček.
 
Kde nás najdete?
 
Nebudete tomu věřit, ale hned u vchodu na plavecký stadión v Olomouci – ano, tam, kde dříve prodávali přesmažené hranolky, langoše a mdlé párky v rohlíku.
Přijďte se přesvědčit, těšíme se na vás!
 
Za Zdravou pecku, Kačka a Víťa