O nás

Plníme si sen. Takhle bychom to mohli jednoduše a stručně popsat a docela snadno by to znělo jako běžné klišé. … Jenže my to asi fakt ještě trochu rozepíšeme, protože ono to pro nás znamená opravdu hodně… 🙂

Milujeme kvalitní jídlo! Baví nás zajímavé chuťové kombinace, vytváříme je ať už s použitím lokálních surovin nebo surovin a koření z různých koutů světa. Jsme přesvědčeni, že zdraví tkví ve zdravém nitru, které je potřeba kvalitně a plnohodnotně vyživovat. Zdraví tkví v pecce, od které se odvíjí vše šťavnaté a zdravé, odolné a krásné. Proto Zdravá pecka.
 
Zdravá pecka je bistro restaurant, kde můžete ochutnat zajímavosti, načerpat energii, odpočinout si, dopřát svému tělu přísun živin a energie díky poctivým a nutričně vyváženým jídlům. Pokrmy připravujeme z těch nejkvalitnějších surovin, často v biokvalitě, vše se připravuje u nás, žádná chemická dochucovadla zde nemají místo. Poznáte to mimo jiné i tak, že po našich dobrotách vám nebude těžko, nebudete usínat a naopak budete plní energie. Jsme připraveni na jakákoliv dietní omezení, v nabídce máme pokrmy vegetariánské, veganské, bezlepkové a také samozřejmě používáme přírodní sladidla s nižším glykemickým indexem (lidé s diabetes). 
 
S jakou pokorou přistupujeme ke zdraví, tak také k okolí. Snažíme se používat kompostovatelné obaly na naše wrapy a sendviče, preferujeme výrobce nápojů, u kterých se jejich vratné obaly znovu plní, třídíme odpad, podporujeme a upřímně fandíme lokálním zemědělcům a malovýrobcům.
 
Tak se zkuste přijít na nás podívat! Pro děti je připraven prostorný dětský koutek a výživná dětská menu. Posedět můžete uvnitř, venku na zahrádkách před vchodem a také v areálu venkovního plaveckého bazénu. Osvěžíme vás čerstvými smoothies, neobvyklými, lehce stravitelnými dezerty a kvalitními limonádami připravovanými z maximálního množství ovocného podílu. 
 
Těší se VAŠE Zdravá pecka!